Feestelijk opening van ons nieuwe kantoor

Opening

Na maanden intensief samenwerken hebben we vlak voor de bouwvak de sleutels van ons nieuwe kantoor aan de Prins Hendrikkade in ontvangst mogen nemen. Een kantoor dat niet alleen aan hoge duurzaamheidseisen voldoet, maar ook een prachtige uitstraling heeft gekregen!

Complimenten voor onze zusterbedrijven en Hegeman Prefab en Jansman Bouw, die dit uitdagende project gerealiseerd hebben. We hebben samen een prachtig resultaat geboekt. Het is met recht een project geworden waarmee we als Hegeman-bedrijven een heel mooi visitekaartje afgeven als het gaat om duurzaamheid in een kantooromgeving.

Op donderdag 10 oktober hebben we met trots ons kantoor feestelijk geopend. Onder het genot van een borrel en een hapje mochten we al onze relaties rondleiden door deze inspirerende werkomgeving.

Tijdens de opening vertelden Marcel van den Noort van Bouw•Novum en Jef van Gestel van Van Dorp Installaties met veel enthousiasme over de innovatieve houtbouwconcepten van Sheltr en onze duurzame klimaatinstallatie, waarin we gebruik maken van PCM’s.

Ons nieuwe kantoor is een gezonde, aantrekkelijke én inspirerende werkomgeving geworden. Het gebouw is remontabel, waardoor het met ons mee kan verhuizen of makkelijk van functie kan veranderen. Maar vooralsnog willen we hier nog lang niet weg! Wat een prachtig gebouw op een mooie plek in hartje Meppel.

Waar kunnen we jou bij helpen?

Een kantoorpand, fabriek of school bouwen? Bij ons ben je aan het juiste adres. Ook voor seriematige woningbouw en renovatie- en verduurzamingsprojecten.

Scroll naar boven